extraportfel

Extraportfel jest nową firmą pożyczkową w portfolio spółki CreamFinance Poland, do której należy też Lendon.pl – jeden z czołowych pożyczkodawców na polskim rynku pozabankowym. W ofercie Extraportfel znajdziemy zobowiązania w wysokości od 100 do 3500 zł, które spłacamy jednorazowo po 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 lub 45 dniach.

 

Finansowanie nie jest dostępne dla każdego – firma przyjmuje wyłącznie wnioski od kobiet, gdyż to przedstawicielki płci pięknej są głównym targetem. Tym samym Extraportfel jest jedną z nielicznych marek wyspecjalizowaną w udzielaniu pożyczek konkretnej grupie klientów – najczęściej grono potencjalnych pożyczkobiorców jest ograniczane widełkami wiekowymi.

Nazwa: extraportfelData ustanowienia: 1Strona WWW: www.extraportfel.pl/Adres:

Creamfinance Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 111B
02-707 Warszawa

 

KRS: 0000453034
NIP: 525 254 89 58
Historia:

 

1400 zł na 45 dni gratis! 

Rada Nadzorcza:

W dni robocze kontakt możliwy od 8.00 do 21.00

w soboty od 9.00 do 18.00

w niedzielę od 9.00 do 18.00

Zarząd:

Extraportfel  przed wydaniem decyzji o pożyczkę sprawdza dane w bazach:

 

►KRD

►ERIF

►BIG Infomonitor

Kapitał zakładowy: Akcjonariusze:

 

1400 zł na 45 dni gratis! 

Ilość placówek: 09 komentarzy

 • extrakt

  Pożyczyłam w extraportfel pieniądze. 500zł na 30 dni. Formalności trwały chwilkę potem potwierdzenie i wypłata gotówki.

 • aneta

  wzielam pozyczke w extraportfelu bo jako baaaaaaaaardzo nieliczni daja na 45 dni, a akurat potrzebowalam kasy na ponad miesiac. w innej firmie musialabym dodatkowo placic za przedluzanie a oni od razu dali na tyle – bardzo mi sie to podoba ;-)) bede na pewno czesciej do nich zagladac

 • melaniaW

  Extraportfel wybrałam z dwóch powodów – to pożyczki z myślą o kobietach, a więc teoretycznie powinni wiedzieć, czego potrzebuję ;)Po drugie, ze względu na długi okres spłaty. Te 45 dni jest naprawdę świetne, gdy ma się nieregularną wypłatę!

 • Ewelina

  Akurat idealnie wpisałam się w ich profil klienta, potrzebowała akurat dodatkowych pieniędzy na zakupy na wesele koleżanki. Termin spłaty 45 dni jest moim zdaniem idealny, bo można to sobie podzielić na dwie wypłaty. Chociaż nie są najtańsi to polecam serdecznie, oferta jest naprawdę atrakcyjna.

 • Timi

  co to opiniować? Pierwsza pożyczka za darmo – tylko brać! Tak trzymać extraportfel

 • Kinga

  o co chodzi z tym extraportfelem? Pożyczam pieniądze i muszę je oddać, nie widzę tutaj żadnych extrasów. Nawet, jeżeli pożyczka jest za darmo to i tak przecież muszę ją oddać. Gdyby miało być coś extra, to najlepiej byłoby, gdybym pożyczyła 1000 zł a mogła oddać na przykład 500 zł. To byłby dla mnie faktycznie extraportfel

 • fajna_babka

  Zarąbista oferta. Pożyczki tylko dla kobiet, w dodatku aż 1400 zł na 45 dni, nikt inny tyle nie daje na dzień dobry. Co prawda ja tyle nie poczebowałam bo pożyczylam tylko 500 zł na 30 dni, ale i tak jestem zadowolona z szybkosci obsługi i w ogóle że tak łatwo wszuystko można było załatiwć

 • lili35

  W łodzi będąc pożyczyłem w extraportfel. Ale to chyba nie ma znaczenia, bo z tego co kojarze, to extraportfel pozycza w całej Polsce?

 • ala

  to bardzo dobra pożyczka.

Dodaj komentarz