T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe to zupełnie nowa jakość w polskiej bankowości. Instytucja finansowa łączy w sobie ofertę pierwszego w pełni internetowego i mobilnego banku nad Wisłą (dawnego Alior Sync będący częścią Alior Banku) i operatora komórkowego T-Mobile. Produkty i usługi T-Mobile Usług Bankowych skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców.

 

Tym pierwszym bank proponuje oprocentowane konto, limit w rachunku, a także pożyczkę i możliwość przeniesienia kredytu z innego banku. Nie brakuje też produktów oszczędnościowych (lokaty, konto oszczędnościowe, Świnka skarbonka), kart kredytowych oraz kont walutowych. Firmy mogą w T-Mobile założyć konto, uruchomić kredyt w rachunku, ulokować swoje oszczędności oraz skorzystać z przelewów natychmiastowych.


Nazwa: T-Mobile Usługi Bankowe
Data ustanowienia: 1
Strona WWW: t-mobilebankowe.pl
Adres: Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa
fax: +48 22 555 23 23
tel.: +48 22 555 22 22
Historia:
Rada Nadzorcza: Helene Zaleski (Przewodnicząca Rady Nadzorczej)
Prof. dr hab. Sławomir Dudzik
Prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska (Zastępca Przewodniczącej Rady Nadzorczej)
Niels Lundorff
Prof. Marek Michalski
Prof. Krzysztof Obłój
Stanisław Popów
Zarząd: Wojciech Sobieraj – Prezes Zarządu
Krzysztof Czuba – Wiceprezes Zarządu
Michał Hucał – Wiceprezes Zarządu
Witold Skrok – Wiceprezes Zarządu
Katarzyna Sułkowska – Wiceprezes Zarządu
Kapitał zakładowy:
Akcjonariusze: *Alior Lux S.a.r.l. & Co. S.C.A. i Alior Polska Sp. z o.o. > Liczba akcji: 18 318 473. Udział % w kapitale zakładowym: 25,26%
*Genesis Asset Managers LLP > Liczba akcji: 5 093 922. Udział % w kapitale zakładowym: 7,02%
*Aviva OFE Aviva BZ WBK > Liczba akcji: 3 806 451. Udział % w kapitale zakładowym: 5,25%
*Pozostali Akcjonariusze > Liczba akcji: 45 302 762. Udział % w kapitale zakładowym: 62,47%
Ilość placówek: 07 komentarzy

 • walter_white_678

  Racja, aliorSYNC (jak działał, hehe) był trochę lepszy, ale na konto online w T-Mobile też nie ma co narzekać. Brak opłat, nawet za kartę, bo wystarczy zrobić transakcje na 200 zł, żeby nie płacić, wszystkie bankomaty też gratis, przelewy również. Niby T-Mobile jest obsługiwane przez Aliora, ale ich konto jest o wiele lepsze, no pomijając brak oddziałow, ale poto wybieram ROR internetowy, żeby po bankach nie chodzić. Używam, jestem zadowolony, mogę polecić bez żadnych obawień.

 • szybkiIwsciekly

  bylem dosc niechetny temu bankowi, bo kojarzy mi sie kiepsko z siecia telefoniczna hehe, troche kiedys mialem z nimi do czynienia. ale jako bank t-mobile jak najbardziej okej, przekonala mnie dziewczyna bo u nich ma konto, ja teraz wziolem kredyt na samochod i powiem wam ze calkiem niezle, mila obsluga, wszystko szybko zalatwione takze teraz sie woze nowa furka dzieki wam t-mobile ;))) heheh

 • MIklusz

  Mają bardzo dobre konto osobiste!

 • Krystek

  Zdecydowałem się na wzięcie pożyczki gotówkowej w T-Mobile usługi bankowe. Przyznam, że szybko poszło. Mam stałe dochody z tytułu umowy o pracę, czysty BIK. Wypełniłem dokumenty, decyzja była tego samego dnia a na drugi dzień dostałem przelew pożyczki na konto.

 • gloos

  Założyłem ROR jeszcze pod marką SYNC. Po zmianie brandu oferta trochę się pogorszyła więc przed rokiem wypowiedziałem umowę. Niespodziankę było dla mnie zablokowanie karty i dostępu do środków na rachunku zaraz po złożeniu wypowiedzenia – w moim przypadku nie było to tragedią. Nie korzystałem z kredytów. Z perspektywy czasu oceniam bank raczej pozytywnie.

 • PAWEŁ

  NIGDY WIĘCEJ BANK ALIOR LUB T-MOBILE USŁUGI B.SŁUCHAJCIE HIT!!!

  WPŁATA WPŁATOMAT …3000TYSIACE PO PRZELICZENIU BANKOMAT INFORMUJE ŻE SIE USZKODZIŁ I ZAPRASZA POŻNIEJ HURA ZERO CZEGOKOLWIEK POKWITOWANIA ITP.
  REKLAMACJA W BANKU REKLAMACJA W ZARZADZAJACYMI BANKOMATEM I CO HURA WSPÓLNIE ZNALEŹLI …..
  CAŁE 2500ZŁ COZ 500 TO CHYBA PROWIZJA PONOWNE REKLAMACJE I ZERO NIE MA I FINAŁ WIĘC NIC TYLKO DRAMAT. NAWET RZECZNIK FINANSOWY NIE POMÓGŁ .NAPISALI MI ŻE MOGĘ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ CYWILNĄ W/W BANKOWI . ZAPEWNE BYM Z NIMI WYGRAŁ . CZUJE ŚIĘ OKRADZIONY I OSZUKANY PRZEZ ZARÓWNO BANK T-MOBILE JAK I PRZEZ FIRMĘ OBSŁUGUJĄCĄ

  BANKOMATY EURONETU.

  WINNYCH NIE MA I 500 ZŁ RÓWNIEŻ

 • talo

  Niestety to tylko maszyny, które od czasu do czasu się psują. Rozumiem zdenerwowanie, ale polecam złożyć jeszcze jedną reklamację i z pewnością zwrócą jeżeli się należy.

Dodaj komentarz